Digitální piana pro začínající hráče

20.09.2013

Pokud nejste odborníkem v oblasti hudebních nástrojů, pak jistě oceníte, pokud vám výrobce resp. prodejce nabídne konkrétní typy hudebních nástrojů vhodných pro vaše potřeby (nástroje pro začátečníky, pokročilé hráče a pro profesionály). Touto cestou, tedy usnadnění výběru pro zákazníky, se vydala i společnost CMI Melodia a.s. např. v oblasti digitálních pian. Příkladem jsou jejich doporučení na nákup kvalitního digitálního piana pro začínající hráče.

Konkrétně se jedná o osm vybraných modelů. Digitální piana pro začátečníky začínají na částce 13.990,- Kč s DPH. Zastoupení zde mají výrobci jako Yamaha, Suzuki, Ashton, Roland, Kawai a Kurzweil.

Jaké konkrétní modely jsou doporučovány začínajícím hudebníkům? Začněme kde jinde než u Yamahy – výrobce špičkových hudebních nástrojů s výbornými zvukovými vlastnostmi. Do kategorie digitální piana pro začínající spadají modely Yamaha YDP 142 a Yamaha YDP 162.

Dva modely digitálních pian má v tomto výběru i firma Suzuki a to piana Suzuki HP-1 a Suzuki HP-3.

Zbylou část nabídky tvoří piana Ashton Aurora 1000, Roland RP 301, Kawai CN24 a Kurzweil MP 10.

Z výše uvedených jsme vybrali tři modely, které si představíme o něco více.

Digitální piano Yamaha YDP 142

Jedná se o digitální piano s vyváženou kladívkovou GHS klaviaturou, které je určeno pro začínající hudebníky a studenty základních uměleckých škol. Hlavní přednost: klaviatura se simulací kladívkového úhozu, výborná kvalita zvuku či nové zvukové jádro Pure CF vycházející z nahrávek koncertního křídla.

Digitální piano Suzuki HP-3

Druhým modelem, který si představíme je digitální piano Suzuki HP-3 s 88 klávesami a 64 hlasou polyfonií. Suzuki HP-3 je jednoduchý a přitom naprosto dostačující model digitálního piana, který je šitý na míru pro začátečníky a středně pokročilé hráče. Za velmi příznivou cenu získáte hudební nástroj, který nabízí vše, co můžete od digitálního piana očekávat.

Nejnovější články

Slevové kupóny

Nejspíš pro vás nebude novinkou, že nakupování na internetu je výhodnější než nakupování v kamenných obchodech. Internet vám dává...
30.10.2021

Sportem ke zdraví

Asi už jste to někdy slyšeli - aby vaše tělo prospívalo a vy byli v dobré fyzické kondici, je potřeba s tělem hýbat - ideálně pomocí...
26.10.2021

Navštivte nás na FB

Ahoj, něco sem píšu a zkouším, jak bude vypadat padding a line height.


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace