Těhotenská móda

09.12.2013

Těhotenství je krásná věc, ale jak s ním zkombinovat trendy módu? Někdy se to může zdát náročné, ale žádné velké triky v tom nejsou. Stačí znát základní pravidla oblékání bříška a výběr vhodného outfitu už nemusí být problémem, neboť těhotenské oblečení happymum, je velmi krásné.

Stačí se podívat na známé ženy a načerpat několik inspirací. Momentálně se s bříškem ukazuje Kate Winslet, Megan Fox či Gwen Stefani, teprve nedávno to byla i Sarah Michelle Gellar, Fergie nebo Malin Ackerman. Těhotenským obdobím si prošly i mnohé další známé ženy a my jsme z nich pro vás připravili galerii, která může pomoci.

Tipy pro těhulky

Žádné překvapení, že střih rozhoduje. Těhulky by měly ohlížet po oblečení, které je buď dostatečně elastické, nebo volnější v oblasti dříku. Na obtažený model vsadila například Megan Fox, jejíž křivky zůstaly útlé i po několika měsících těhotenství. Pokud jste stejně šťastnou ženou, neváhejte.

Přesně opačnou cestou se vybrala Drew Barrymore, která se na elegantní akci ukázala ve volných šatech sahajících až k zemi. Maxi je nyní IN, takže proč to nevyužít? Vsaďte na kvalitní materiál a šaty budou držet svůj ušitý tvar.

Pokud volíte maxi jen na vrchní části těla, můžete sáhnout po osvědčené, kdy tato těhotenská móda. Tato kombinace je momentálně v módě, a to nejen v té těhotenské. Volnější trička, košile či halenky se skvěle hodí k džínám nebo legínám.

Nejen Gwen Stefani dokazuje, že opasek je skvělým pomocníkem. Umístěn mezi prsy a bříškem dává oblečení tvar a zdůrazňuje křivky, na které lze být během těhotenství hrdá. Dodá tvar i objemnějším šatům, tunikám či svetříkem. Doslova doplňuje, jak se na správný módní doplněk i patří.

A co do společnosti? Celebrity se neváhají ukázat s bříškem i na červeném koberci, takže čerpejte inspiraci. Například taková Kate Winslet zvolila ideální střih šatů pro brusky postavu - střižené pod prsy a dole splývavé a lehké.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace