Jak vybrat RC model?

22.02.2015

Jak si vybrat RC model? 

Na internetu je v současné době obrovské množsví RC obchodů s RC modely - ať už to jsou rc auta, rc vrtulníky, rc lodě nebo rc tanky. Nabídka se neustále rozšiřuje a kvalita modelů se také zvyšuje. Můžete si zakoupit kvalitní repliky nejrůznějších modelů aut, letadel, tanků, ponorek a lodí. 

Jak vybrat RC model podle Vašich představ?

Důležité je, jestli jste začátečník nebo více pokročilý užitvatel a už máte nějaké zkušenosti s RC modely. Další je to, jaký model si chcete vybrat, máte rádi auta, letadla, vrtulníky nebo ponorky, popř. RC tanky? Chcete rc model využívat spíše venku v terénu nebo doma? To je také jedno z hodnotících kritérií. 

Jak se liší rc modely pro začátečníky a pokročilé? 

Jde především o složitost ovládání jednotlivých modelů, jejich velikost, typ motoru, obsah balení a cenou. Nejlevnější modely pořídíte již od několika stokorun, dražší modely stojí i pár desítek tisíc, ale ty určitě nejsou vhodné pro začínající rc nadšence. Obecně platí, že levnější modely jsou určeny pro začátečníky a dražší pro pokročilé. 

Na co dbát při výběru RC modelu?

Důležitá je Vaše zkušenost. Pokud jste začátečník kupte si spíše rc auto, nebo rc tank torro, než vrtulník nebo letadlo. Na ovládání těchto rc modelů budete potřebovat více zkušeností. Dobré je také vybírat podle ceny a pro začátečníky určitě volit levnější modely. Zkušenější uživatel už si dokáže spíše sám určit, co je pro něj důležitější a na jaké parametry se zaměřit. 

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace