Jak správně vybírat pánské kabáty, aby vám dodaly kýžený šmrc?

22.10.2016

Pánské kabáty jsou skvělou volbou nejen pro aktuálně panující podzim, ale jejich měkoučké pohodlí zaručeně oceníte i v zimním období, kdy teploty mnohdy klesají hluboko pod nulu, ale správně zvolený model vám dokáže nabídnout ten nejvyšší komfort. Jestliže uvažujete o koupi pánského kabátu, pak si možná pohrávat s otázkou, jakými kritérií se řídit a podle čeho vybírat, abyste pro sebe našli to nejlepší a za investované peníze získali kvalitu, kterou si zasloužíte. Jak vybírat pánské kabáty s ohledem na zajímavý design i příjemné pohodlí vám poradí dnešní článek. 

Stylové pánské kabáty nejsou jen o několika knoflících a delším střihu

Dokonale padnoucí pánský kabát bude pro vaše okolí doslova pastvou pro oko. Není hezčího pohledu, nežli na muže vyzařujícího dojem, že o sebe pečuje, vyzná se v módě a ví, co mu sluší. Díky následujícím tipům se vám v pestré nabídce zaručeně podaří najít ten správný model, který vám zajistí vítané pohodlí a dodá příjemný šmrnc! Slušivé kousky můžete vybírat v eshopu dstreet.cz – pestrý výběr a kvalita produktů je zde samozřejmostí.

Co sledovat u výběru pánského kabátu?

  •        materiál
  •        barva
  •        střih
  •        design

Materiál

V první řadě je potřeba zamyslet se především nad materiálem, ze kterého se pánské kabáty skládají. Rozhodně nešlápnete vedle, pokud se rozhodnete zainvestovat do modelu vyrobeného z viskózy. Takové kabáty jsou kvalitní a velice pohodlné. Dobrou volbou je i klasika v podobě vlny, se kterou zkrátka nemůžete nic zkazit. Nejčastější volbou je kombinace vlny a polyesteru, která dává vzniknout funkčním kabátům ve velice zajímavém designu. Po cenové stránce je to zlatá střední cesta, aneb za dobré peníze vysoká kvalita.

Barva

Při výběru vhodné barvy se nemusíte řídit jen aktuálními módními trendy, které udávají směr obsahu našeho šatníku. Stejně tak důležitý je váš vnitřní pocit. Hledáte-li pro sebe kabát, který budete moci nosit více než jednu sezónu, pak vám v otázce barvy doporučujeme vsadit na ověřenou klasiku v podobě stálých odstínů. Mezi nimi najdete nejen nesmrtelnou černou, ale i nadčasovou šedou či stylovou tmavě modrou.

Střih

Neméně důležitým kritériem je střih kabátu, který vám při správné volbě dokáže zalichotit. V kurzu jsou teď vyštíhlené pánské kabáty DSTREET, které poznáte podle typického zúžení v pase. Jedná se o na pohled elegantní modely, které dají vyniknout rysům vaší postavy a to především ramenům.

Design

Na závěr jsme si nechali otázku designu, který se odvíjí čistě od vašeho vkusu. Zatímco někdo preferuje jednoduchost a dá tak přednost kabátu s klasickým zapínáním uprostřed, jinému se víc líbí netradičnost a rozhodne se pro model s posunutým zapínáním do strany ve velice moderním námořnickém stylu.  Odlišnosti můžete zpozorovat i v oblasti kapes, které mohou mít viditelnou vrchní část, nebo mohou být řešené tzv. do ztracena.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace