Jak vybrat pánské mikiny pro volný čas a formální událost?

22.10.2016

Určitě nám dáte za pravdu, že pánské mikiny jsou synonymem pohodlí. Spolehnout se na ně můžete ve chvíli, kdy se chcete v zázemí vašeho domova cítit dobře a uvolněně, ale vsadit na ně můžete i tehdy, kdy budete hledat komfortní a stylový outfit. Pánská mikina je vděčný kousek, který se hodí do práce, do školy, pro volný čas nebo zkrátka pro příležitosti, kdy chceme působit ležérním dojmem. Právě univerzálnost pánské mikiny bývá často největší překážkou při jejím výběru a možná si ani vy tomto ohledu nevíte příliš rady. V následujících řádcích najdete několik užitečných tipů, s jejíž pomocí vaší šatní skříň obohatí stylová mikina, kterou si oblíbíte doslova na první pohled.

Jaký druh pánské mikiny je nejlepší?

Určitě ani vám neunikla skutečnost, že pánská mikina rozhodně není jen jedna. V současné nabídce tak můžete narazit na pánské mikiny značky DSTREET s kapucí i bez kapuce, mikiny se zipem a bez zipu, s klasickým i netradičním zapínáním, na mikiny s potiskem i bez potisku nebo na kousky v decentních či výrazných barevných odstínech. Ať už jsou tedy vaše priority jakékoli, rozhodně tak je z čeho vybírat a troufneme si tvrdit, že na své si přijdou i ti nejnáročnější z vás! 

Výběr pánské mikiny s ohledem na danou příležitost

Při výběru pánské mikiny se můžete odvíjet mimo jiné od konkrétní příležitosti, kam si daný kousek budete chtít obléknout. Eshop dstreet.cz vám nabízí více než rozmanitý sortiment, ve kterém si každý přijde na své. Jestliže hledáte ležérnější model vhodný do společnosti, pak vám radíme vsadit na jednoduché kousky v neutrálních odstínech - šedé, černé, bílé nebo tmavě modré. Naopak pro volný čas rozhodně není od věci, aby mikina disponovala kapsami, do kterých si budete moci uložit mobil, klíče, peněženku či jiné drobnosti. V tomto případě se nemusíte bránit ani veselým barvám, ve kterých rozhodně nebude k přehlédnutí.

S potiskem nebo bez potisku?

Co se vzhledu týče, nejlepším ukazatelem je váš pocit a vkus. Zatímco někdo preferuje mikiny decentního designu, tedy kousky bez potisku či nápisu, jiný chce prostřednictvím pánské mikiny vyjádřit svůj styl nebo názor - k tomu poslouží výrazné barvy, potisky, nápisy či motivy. Výběr záleží jen na vás. Jsou chvíle, kdy se chcete uvolnit a k tomu je mikina s výrazným nápisem více než ideální. Naopak jindy ale chceme působit spíše usedle a v takovém případě doporučujeme vybírat jednoduché pánské mikiny bez potisku.

Kapuce jako estetický i praktický prvek

Dospěli jste při svém výběru až k otázce, zda si pořídit mikinu s kapoucí nebo bez? Nutno podotknout, že některým modelům kapuce jednoduše sluší – bez ní by to nebylo ono. Navíc jejím úkolem je zaujmout nejen roli estetického prvku, ale zároveň i roli praktického doplňku – inu jen si představte, jak vám kapuce přijde vhod, když začne pršet!

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace