hledat článek

Vaše články

Vaše články, které jste vložili do Článkovic
a podporují Váš web.

Článkovice

Článkovice

Všechny kategorie » Cestování  » Cestovní kanceláře

Nejvyšší čas pro koupi letní dovolené

Před mnoha lety začaly nízkonákladové aerolinky používat model "čím dříve je letenka koupena, tím je levnější", tentýž princip převzaly cestovní kanceláře pro prodeje svých zájezdů a model úspěšně funguje. Prostě proto, že na takovou nabídku lidé slyší a spousta termínů pro dovolenou v létě 2018 je již teď vyprodaných.

Tisíce zájezdů na www.mojedovolena.online

Cestovní agentura ENELEN má aktuálně ve své nabídce více než 4 miliony zájezdů českých, německých a rakouských cestovních kanceláří (z toho více než 150 tisíc first a last minute), které nabízí jak prostřednictvím svého portálu  mojedovolena.online pro klienty z celé České republiky, tak i ve své kamenné pobočce v Kroměříži (Kovářská 127/23 - vstup z Riegrova náměstí). Prostřednictvím portálu mojedovolena.online si klient může zakoupit zájezdy do celého světa z pohodlí domova, cestovní agentura ENELEN se postará o všechny náležitosti ve smyslu "Vy cestujte, my se postaráme".

Plánujete-li tedy letní dovolenou pro rok 2018, neváhejte navštívit cestovní agenturu ENELEN v Kroměříži, nebo její portál mojedovolena.online, překvapí Vás obrovská nabídka pobytových a poznávacích zájezdů, zvýhodněných zájezdů pro seniory 50+ a dotovaných zájezdů pro seniory 55+, zájezdů za sportem (NHL, Liga Mistrů, F1, Mistrovsví světa v hokeji atd.). To vše od ověřených cestovních kanceláří, které splňují veškeré zákonné povinnosti a za jejich ceny. 

Mezi další služby cestovní agentury ENELEN patří cestovní pojištění od Evropské pojišťovny, rezervace letenek, hotelů a automobilů po celém světě, individuální plánování soukromých i služebních cest včetnš významných veletrhů.

Publikováno dne: 22.02.2018

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace