Svatby Zlín

13.10.2012

Svatba je jedinečná událost, ze které si odnášíme neopakovatelné zážitky. Je to událost, kde se sejdou ti opravdu nejbližší, aby s námi strávili příjemné a nezapomenutelné chvíle, při vstupu do manželského života.

Svatba v okolí Zlína

Míst pro konání svateb je velmi mnoho, avšak ti, kteří se nacházejí v okolí Zlína, mohou využít prostory pro konání svatby v Hostinci Na rozcestí.

Pořádání svatby v Hostinci Na rozcestí

Nově zrekonstruovaný hostinec, který se nachází nedaleko Zlína v obci Trnava, nabízí možnost konání svateb pro novomanželé a svatebčany ze Zlína a blízkého okolí. Svatby Zlín - Hostinec Na rozcestí - postarají se zde o naaranžování, jídlo, ubytování a rádi splní každé Vaše přání. Díky svému umístění v krásné lokalitě v malebné vesničce může nabídnout vše, co je pro krásnou svatbu třeba. 

Ubytování Zlín

Kromě pořádání svateb je možné se zde i ubytovat. Ubytování je zde v překrásném prostředí, ze kterého je možné pořádat různé výlety a napojit se tak mnoha přítodních krás. Proto ti, kteří uvažují o ubytování Zlín či okolí, by měli zavítat do Trnavy a navštívit tento příjemný a klidný penzion.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace