Svatby Zlín

13.10.2012

Svatba je jedinečná událost, ze které si odnášíme neopakovatelné zážitky. Je to událost, kde se sejdou ti opravdu nejbližší, aby s námi strávili příjemné a nezapomenutelné chvíle, při vstupu do manželského života.

Svatba v okolí Zlína

Míst pro konání svateb je velmi mnoho, avšak ti, kteří se nacházejí v okolí Zlína, mohou využít prostory pro konání svatby v Hostinci Na rozcestí.

Pořádání svatby v Hostinci Na rozcestí

Nově zrekonstruovaný hostinec, který se nachází nedaleko Zlína v obci Trnava, nabízí možnost konání svateb pro novomanželé a svatebčany ze Zlína a blízkého okolí. Svatby Zlín - Hostinec Na rozcestí - postarají se zde o naaranžování, jídlo, ubytování a rádi splní každé Vaše přání. Díky svému umístění v krásné lokalitě v malebné vesničce může nabídnout vše, co je pro krásnou svatbu třeba. 

Ubytování Zlín

Kromě pořádání svateb je možné se zde i ubytovat. Ubytování je zde v překrásném prostředí, ze kterého je možné pořádat různé výlety a napojit se tak mnoha přítodních krás. Proto ti, kteří uvažují o ubytování Zlín či okolí, by měli zavítat do Trnavy a navštívit tento příjemný a klidný penzion.

Nejnovější články

Kdy vyrazit na dovolenou na Kanárské ostrovy?

Nejlepší doba na návštěvu Kanárských ostrovů závisí na vašich preferencích a tom, co od dovolené očekáváte. Kanárské ostrovy mají...
21.09.2023

Krása Františkových Lázní

Františkovy Lázně, perla západočeských lázeňských měst, oslní nejen svou krásou, ale také bohatou historií a léčebnými schopnostmi....
26.08.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace