Nepodceňujte výběr povlečení a prostěradla

04.02.2013

Dnes se budeme zabývat nejdůležitější fází dne pro náš odpočinek, tedy spánkem. Tento nesmírně důležitý čas bychom neměli v žádném případě podceňovat a vybrat si pro náš spánek příjemné povlečení i prostěradla, tak abychom se v něm cítili uvolněně a skvěle! Neměli bychom se v něm nepříjemně potit ani by nás nemělo chladit. Mělo by být příjemné na omak a tělo by si v něm mělo příjemně odpočinout.

Jednou z firem, která se zabývá výrobou povlečení, prostěradel a ostatními bytovými textiliemi je firma ARCÁDE COLOR s.r.o.. Funguje od roku 1996 a získala si dobré jméno nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v zahraničí, kde se může pyšnit svými kvalitními výrobky. Firma si získala dobré jméno svou vysokou kvalitou a nadčasovým sortimentem, hlavně v oblasti ložního povlečení a prostěradel.

Prostěradla se dnes vyrábějí v široké škále barev (už ne jen v bílé, jak tomu bývalo za našich babiček) ale od pastelových barev až po temné.  Z materiálů kromě bavlny je velmi příjemné i froté prostěradlo a to i strečové, které se pěkně dá natáhnou na postel nebo i na letiště, tudíž nikde nic neleze, nekrabatí se a nekrčí. Natáhnete prostěradlo po vyprání a před praním zase stáhnete. Nic nežehlíte! To umožňují dnešní strečová prostěradla. Úžasná záležitost! A stačí vyprat na 40 stupňů! A ne jak naše babičky, jak se říkalo, že bude „velké prádlo“, celou sobotu praly, vyvařovaly, škrobili, kropily, žehlily a výsledek byl, že prostěradlo bylo, jako prkno.

V dnešní době je dostupné nepřeberné množství materiálů povlečení od krepů, flanelů, bavlny, saténů, popelínu až po hedvábí! Krásná nadčasová paleta barev nynějšího luxusního povlečení, odstínů a kreativních designů a motivů, že se z nich nechce ráno ani vylézat! V eshopu firmy ARCÁDE COLOR si vybere každý dle svého nejrozmanitějšího přání.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace