Dřevění motýlci BeWooden

22.09.2013

Před měsícem vznikla na českém trhu nová česká značka BeWooden, která se zabývá výrobou dřevěných módních doplňků. Na trh vstoupili s originálními dřevěnými motýlky, každý dřevěný motýlek je vyráběn ručně. Každý kus je originál  a všechny dřevěné motýlky BeWooden jsou vyrobeny z kvalitních tvrdých dřevin. V zastoupení i dvou exotických.

Dřevěných motýlku na svém webu nabízejí celkem 18 druhů. Mimo to, také nabízejí vyrábí krásné dřevěné kravaty se stříbrným řetízkem na kravatu. 

Všechni dřevění motýlci BeWooden a dřevěné sponky jsou originálním ap ředevším kvalitním výrobkem. Tato značk si zakládá na úctě k řemeslné výrobě a jejímu návratu, stejně tak jak podpoře českých výrobků a ruční práce. 

Dřevění motýlci jsou opravdu velice originálním doplněk a každý majitel zaujme svým vkusem a stylem.

Dřevění motýlci BeWooden važí poze 30 gramů a jsou vyrobeni, tak aby nijak nepřekáželi a neomezovali. Svým používáním jsou dřevění motýlci BeWooden stejně praktičtí jak ti látkoví.

Doporučiji shlednout jejich výrobky na oficiální stránce www.bewooden.cz, věřím, že si každý vybere.

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace