Rekonstrukce rodinného domu

26.09.2013

Přemýšlíte nad rekonstrukcí vašeho domu? Rekonstrukce ať už rodinného domu, panelového domu nebo třeba komerční budovy má svá specifika. Před tím, než se po hlavě vrhnete do rekonstrukce, je dobré si ujasnit, jaký vlastě očekáváte výsledek. Pokud toužíte po profesionálně odvedené práci se zárukou, pak se poohlédněte po zavedených stavebních firmách v okolí.

Angažování kvalitní firmy má určitě své klady i zápory. Výhodou je kvalitně odvedená práce, která vydrží desítky let. Na druhou stranu je potřeba počítat s mnohem vyšší cenou než v případě rekonstrukce svépomocí.  Slušná firma často zdarma zaměřuje komplet celou zakázku a zároveň navrhne řešení včetně vhodné stavby materiálu.

Práce s kvalitním materiálem

Před započetím spolupráce se společností, která vám má dělat rekonstrukci, se ujistěte, zda dbají na dodržování kompatibility materiálů (při skladbě z různých materiálů se využívají pokud možno totožní nebo kompatibilní výrobci). Dodržování kompatibility materiálů celkově přispívá k vyšší životnosti. Zároveň je pro vás výhodné, pokud dodavatel rekonstrukce spolupracuje s různými dodavateli stavebních materiálů. Určitě pak oceníte možnost širokého výběru například z materiálů a barev na fasády. Budete tak mít k dispozici pestrou škálu barev, materiálů a samozřejmě cen.  

Kompletní zajištění služeb od jedné firmy

Klasické zednické, sádrokartonářské a obkladačské práce už každý od firmy zajišťující rekonstrukci budovy očekává. Ale často se stává, že si potom musíte sehnat firmu další, která se postará o elektrické rozvody či rozvody vody, topení nebo plynu. Dalšími potřebnými službami jsou například malířské nebo podlahářské práce. Hodně času i peněz se dá ušetřit právě tím, že si seženete firmu, která zvládá více různých specializací.

Nejnovější články

Vše okolo sázení rajčat

Zasadit rajčata správně je důležité pro jejich zdravý růst a plodnost. Zde je několik kroků, které můžete následovat: Volba vhodného...
06.06.2023

Tonování autoskel

Při tonování autoskel existuje několik možností, které se liší v použitém materiálu a intenzitě zatemnění. Zde je několik obecných...
05.06.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace