Levné a rychlé založení s.r.o.

29.11.2013

Uvažujete, že se pustíte do budování nové firmy? Nebo zvažujete, že rozšíříte své již fungující podnikání? Máte obavy se související administrativou? Máte dobré nápady, ale nejste si jisti, zda začít podnikat? V tomto článku se dozvíte odpověď na otázku jak založit s.r.o. a jaké všechny úkony jsou k tomuto procesu potřeba.

Podnikejte s vlastní firmou

Váš business může mít zcela jinou úroveň. Nechte si zrealizovat založení s.r.o. a mějte firmu, která bude na trhu působit mnohem důvěryhodněji než třeba jen živnostenský list. Výslednou starost a administrativní úkony při zakládání firmy přenechejte specialistům ze společnosti Profi-kancelář Praha s.r.o., kteří vám velice rádi pomohou a celým procesem založení s.r.o. provedou.

Během několika dní máte nově založenou s.r.o.

Pokud zvolíte servis založení s.r.o., který poskytuje již zmíněná společnost Profi-kancelář Praha s.r.o. můžete očekávat, že nová společnost vznikne do lhůty deseti dní.

Provedeno musí být několik zásadních kroků, které se týkají identifikačních údajů nové firmy, stanovení názvu společnosti, složení základního kapitálu a mnoha dalších věcí, od získání živnostenského oprávnění až po vydání všech listin, jež prokazují vaše vlastnictví.

Otázka jak založit s.r.o. tak může být velice jednoduše a rychle zodpovězena, o tom nemusíte mít jakýchkoliv pochyb.

Nejnovější články

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Architektura 21. století: Spojení inovace a udržitelnosti

21. století přineslo do světa architektury zcela nový pohled, spojující inovace, technologický pokrok a udržitelnost. Architekti se dnes...
01.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace