Rekonstrukce bytů a koupelen

30.11.2013

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen z bytových jader panelových bytů.

Nabízíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytového jádra i celého bytu. Provádíme rekonstrukce bytových jader v panelových domech a kompletní přestavby bytů.

Rekonstrukce koupelny v panelovém domě trvá zpravidla týden a zahrnuje vybourání bytového jádra a odvoz odpadu, dále instalatérské a elektrikářské práce, obezdění vany a obklady. Rekonstrukce koupelen provádíme v nejvyšší kvalitě, s kvalitními materiály a přesto za dobré ceny, rychle a spolehlivě.

Provádíme veškeré související práce, jako jsou obklady koupelen,  instalatérské a elektrikářské práce, montáže sanity a osvětlení, pokládka podlah a montáž obložkových zárubní.

Provádíme rekonstrukce také klasických koupelen v bytech, rodinných domech, kdekoli nejste spokojeni se stávající funkčností, nebo vzhledem koupelny.

Přijedeme, poradíme, zrekonstruujeme Vaši koupelnu.

Proč si vybrat rekonstrukci od nás?
Jsme rychlí, kvalitní a spolehliví. Pozvěte si nás i na malování, štukování, obklady a další práce.
Máme schopné montéry a pracovníky všech potřebných profesí s mnohaletými zkušenostmi a množství kvalitně odvedené práce. Pokud si u nás objednáte rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra, obhlédneme si prostory a stanovíme pro Vás nejlepší postup.

Rekonstrukci bytu se věnujeme již více, než 10 let a máme zkušenosti i se všemi souvisejícími pracemi, jako je instalace sanity, osvětlení, elektrické rozvody a podobně.

Námi rekonstruované byty jsou zpracovány v nadstandardní kvalitě prováděných řemesel a materiálu. Věnujeme velkou pozornost přípravě celého projektu a výběru použitých materiálů, aby vše odpovídalo Vašemu vkusu a zvýšila se podstatně užitná hodnota celého bytu. Vyměňte staré umakartové bytové jádro za moderní a dispozičně vhodně řešenou koupelnu a WC.  
Rádi Vám poradíme s dispozičním řešením a možná budete překvapeni, že Vás některá nenapadla.

Nabízíme následující práce:

  • rekonstrukce bytových jader
  • rekonstrukce koupelen a wc
  • montáž sanitární techniky (vana, umyvadlo, wc, baterie)
  • montáž osvětlení
  • malířské práce
  • obkladačské práce
  • zednické práce
  • štukování
  • pokládka plovoucích podlah

Více informací naleznete na  http://www.koupelny-rekonstrukce.cz/

Nejnovější články

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Architektura 21. století: Spojení inovace a udržitelnosti

21. století přineslo do světa architektury zcela nový pohled, spojující inovace, technologický pokrok a udržitelnost. Architekti se dnes...
01.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace