Angličtina online zábavně a hravě

04.12.2013

Angličtina online plná motivace a zábavy

Člověk se chce přirozeně bavit a prožívat život plný zábavy. Navíc sní o tom, že se mu každá služba přizpůsobí na míru a ideálně online.Novinka v oblasti výuky angličtiny online se jmenuje ONLINE jazyky a sídlí na adrese www.onlinejazyky.cz. 

Vyzkoušel jsem si tento výukový systém a musím uznat, že jsem byl opravdu velmi příjemně překvapen. Již samotný prezentační web reprezentující výuky anglického, německého, francouzského a španělského jazyka mne velmi zaujal. Je plně responzivní, originální a opravdu reprezentativní. Odhodlal jsem se tedy kurz pro středně pokročilé opravdu vyzkoušet a byl jsem opravdu mile překvapen, jak v dnešní době dokáže angličtina online vypadat! Žádné nudné prostředí, ale opravdu příjemné a uživatelsky velmi vstřícné prostředí pro studium angličtiny online. Pro mne je služba opravdu inovativní a plná novinek, které jsem nikde jinde v ČR nenašel.

Výuka angličtiny online může probíhat kdykoliv a kdekoliv, opět zde probíhá opravdu zábavnou a zajímavou formou plnou interaktivních cvičení, tahacích cvičení a také video výkladů. Samotné video výklady jsou opravdu přínosné, ovšem nejzábavnější je funkce video lektora při vyplněné daného cvičení - opravdu dokáže pozitivně motivovat a nadchnout. Velmi pozitivně také hodnotím trénink slovní zásoby při studiu angličtiny online. Nejenže si můžu cokoliv přeložit, ale také si mohu nechat klíčová slovíčka, výklady, cvičení a fráze přehrát a dokonce uložit jako MP3. Nejvíce oceňuji kvalitu MP3 poslechů a samotného přehrávaného textu. Toto mi udělalo opravdu velkou radost, že konečně v ČR existuje kvalitní výukový systém ke studiu jazyků online, který má opravdu kvalitní hlasový syntetizátor a možnost cokoliv si uložit jako MP3. Poslouchám nyní slovíčka kdykoliv a kdekoliv a opravdu mne to velmi baví a hodně mne pasivní poslech anglicko českých slovíček naplňuje a baví.

Co mi ovšem dělá největší radost je nácvik výslovnosti, který je nyní plně funkční v Google Chrome - tzv. voice recognition. Opravdu mám možnost si trénovat jednotlivá slovíčka, jejich poslech a výslovnost. Toto mne opravdu nadchlo. Nemluvě o tom, že kurz mne opravdu systematicky vede krok za krokem a po roce studia projdu více jak 1.200 výukových obsahů a plně se připravím k anglické jazykové zkoušce Cambridge PET. Na každý týden mám přesnou dávku výukového obsahu a tak přesně vím, kolik toho mám vystudovat. Často to stihnu rychleji a tak si pravidelně každý den 10 minut trénuji slovíčka.

Trénink slovíček v této angličtině online mne opravdu baví a musím uznat, že společně s funkcí přímého přehrávání, překladu, uložení a tvorbě svých slovíček, ukládání MP3 poslechů a hlavně nácviku výslovnosti, se cítím dobře a ani nepostrádám tak vytouženého lektora. Po dlouhé době se konečně v ČR něco opravdu povedlo a vznikl opravdu velmi hodnotný projekt, velmi užitečný a přínosný lidem. Strašně fandím všem lektorům, autorům, zakladatelům a projektovým manažerům. Všem, kteří na projektu pracují.

Děkuji, že něco tak pozitivního jako angličtina online s ONLINE jazyky na www.onlinejazyky.cz může existovat!

Děkuji všem

Nejnovější články

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Architektura 21. století: Spojení inovace a udržitelnosti

21. století přineslo do světa architektury zcela nový pohled, spojující inovace, technologický pokrok a udržitelnost. Architekti se dnes...
01.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace