Těhotenská móda

09.12.2013

Těhotenství je krásná věc, ale jak s ním zkombinovat trendy módu? Někdy se to může zdát náročné, ale žádné velké triky v tom nejsou. Stačí znát základní pravidla oblékání bříška a výběr vhodného outfitu už nemusí být problémem, neboť těhotenské oblečení happymum, je velmi krásné.

Stačí se podívat na známé ženy a načerpat několik inspirací. Momentálně se s bříškem ukazuje Kate Winslet, Megan Fox či Gwen Stefani, teprve nedávno to byla i Sarah Michelle Gellar, Fergie nebo Malin Ackerman. Těhotenským obdobím si prošly i mnohé další známé ženy a my jsme z nich pro vás připravili galerii, která může pomoci.

Tipy pro těhulky

Žádné překvapení, že střih rozhoduje. Těhulky by měly ohlížet po oblečení, které je buď dostatečně elastické, nebo volnější v oblasti dříku. Na obtažený model vsadila například Megan Fox, jejíž křivky zůstaly útlé i po několika měsících těhotenství. Pokud jste stejně šťastnou ženou, neváhejte.

Přesně opačnou cestou se vybrala Drew Barrymore, která se na elegantní akci ukázala ve volných šatech sahajících až k zemi. Maxi je nyní IN, takže proč to nevyužít? Vsaďte na kvalitní materiál a šaty budou držet svůj ušitý tvar.

Pokud volíte maxi jen na vrchní části těla, můžete sáhnout po osvědčené, kdy tato těhotenská móda. Tato kombinace je momentálně v módě, a to nejen v té těhotenské. Volnější trička, košile či halenky se skvěle hodí k džínám nebo legínám.

Nejen Gwen Stefani dokazuje, že opasek je skvělým pomocníkem. Umístěn mezi prsy a bříškem dává oblečení tvar a zdůrazňuje křivky, na které lze být během těhotenství hrdá. Dodá tvar i objemnějším šatům, tunikám či svetříkem. Doslova doplňuje, jak se na správný módní doplněk i patří.

A co do společnosti? Celebrity se neváhají ukázat s bříškem i na červeném koberci, takže čerpejte inspiraci. Například taková Kate Winslet zvolila ideální střih šatů pro brusky postavu - střižené pod prsy a dole splývavé a lehké.

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace