Web stránky na míru podle vašich specifických požadavek

23.12.2013

Pro každou soukromní společnost nebo živnostníka je dnes téměř nevyhnuté mít web stránku pro svou prezentaci. Už již jednotlivci nebo rodiny mají svou soukromou stránku pro prezentaci nových informací, událostí nebo fotek, s kterými se chce pochlubit v online světě svým přátelům a známým.

Společnost Emder s.r.o. vám poskytne komplexní služby podle vašich požadavek v rámci webových stránek. Jelikož existuje nespočet možnosti v oblasti podnikání, existuje i nespočet různých požadavek. Někdo potřebuje jenom základní informační web, která zobrazuje jenom základní informace o službách a produktech, které poskytuje. K stránce se přidá ještě podstranka pro kontakt, kontaktní formulář nebo galerií a jim to stačí. Pro náročnější klienty dodá naše firma služby, podle vašich přesných požadavek.

Realizuje také optimalizaci, například pro slovné spojení bakalářská práce pro nejpoužívanější české vyhledávače v rámci jednoho portálu. Více informací o portálu najdete zde.

Společnost Emder s.r.o. se ráda pouští i do nevšedních projektů a start-upů. Jestli máte skvělý nápad a málo finančních prostředků, můžeme se domluvit na oboustranně výhodné spoluprácí. Neváhejte nás kontaktovat.

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace