Proč jsou mobilní aplikace budoucností?

24.07.2014

Je to jednoduché. Ještě nedávno jsme seděli u obrovských krabic, které na nás poblikávali, hlučných větráků, které nám svým hlukem neustále připomínali to, že jsou zapnuty a říkali jsme tomu počítač.


Poté přišla doba notebooků, která strhla lavinu nových možností, co se týče přenositelnosti. Lidé si zkrátka zvykli, že si mohou vzít oblíbený film do postele, pracovní nedodělky do lesa, kde mohou zároveň skotačit jejich děti.


Jenže doba pokročila, lidé jsou stále náročnější, a notebook je prostě do autobusu nebo při sportu nepraktický. A tak přišly na řadu mobilní telefony.
Proč by člověk nemohl dělat běžné věci v telefonu? Emaily, internet, prohlížení sociálních sítí, ovládání internetového bankovnictví nebo sledování oblíbených videí.


A tak přichází na řadu mobilní aplikace.


Jenže proč přímo mobilní aplikace, když má dnes většina webů svou mobilní verzi?


Asi se všichni shodneme, že rychlost internetového připojení je mnohdy špatná, ale co teprve na takovém webu něco hledat. Není to rychlé ani pohodlné.


Přidejme ještě zkušenosti lidí z našeho týmu pixelmate.cz, které jasně říkají, že mobilní aplikace je bezpečnější, daleko rychlejší, přehlednější a hlavně ji můžete mít pořád na očích bez zdlouhavého proklikávání.


V mobilních aplikacích je tedy budoucnost.


Nechte si tedy i Vy vyvinout aplikaci pro telefon a tablet i Vy. Programujeme mobilní aplikace pro platformy iOS, Android i pro Windows Phone.


Zjistěte podrobnější informace na pixelmate.cz/mobilni-aplikace a nebo nás rovnou kontaktujte zde: pixelmate.cz/kontakty.

Nejnovější články

Adventní tradice v Česku

Advent, období čtyř týdnů před Vánoci, přináší do České republiky zvláštní atmosféru plnou očekávání a radosti. Toto období je...
22.11.2023

Proč hnojit trávník?

Trávník, který září zelenou krásou a je hýčkaný správnou péčí, je tou pravou ozdobou každé zahrady. Jedním z klíčových faktorů...
24.10.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace