Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7

24.06.2013

Chcete být správně připraveni ať už na zimní či letní sezónu? Tak to jste zde na správném místě. V pneuservisu Ventilek a Dušička nemarníte čas zbytečným čekáním než se vám někdo začne věnovat. U nás je kvalita a spokojenost zaručena. Ventilek a Dušička člen FIRSTSTOP Váš pneuservis pro Prahu 5,6 a 7

Jak poznám že si mám nechat pneumatiky přezout na nové

Pokud jste z Prahy 5, 6 nebo 7 není nic snazšího než navštívit pneuservis Ventilek a Dušička, kde vám vždy ochotně a profesionálně poradíme. Nyní vám zkusíme dát alespoň pár rad, jak poznat kdy vaše pneu mají po životnosti.

1. Kontrolujte hloubku dezénu pneumatik

Hloubku dezénu můžete velmi snadno sledovat pomocí vlisované značky TWI (indikátor opotřebení). Tuto značku naleznete v rameni běhounu kde jsou vlisované značky TWI. Guma je sjetá, když TWI indikátor splývá s okolním dezénem.

2. Kontrolujte stáří pneumatik

Pneumatiky by neměly být straší než 5 let. Po této době se výrazně snižují její schopnosti.

Na co si dát při přezouvání pozor

· Vybavení pneuservisu

Pneuservis Ventilek a Dušička má vyškolený personál a je vybaven kvalitním zařízením, které je nezbytné k přezouvání a vyvážení pneumatik.

· Vyvážení disků

Při každém přezouváním je zapotřebí disky vyvážit. Právě nevyvážené disky mohou ohrozit bezpečnost vozidla.

  • Co nevyvážená kola mohou způsobit

Nevyvážená kola mají za následek sníženou bezpečnost vozidla, způsobují vibrace a vedou k rychlejšímu opotřebení čepů a komponentů řízení.

· Výměna ventilku

Ventil je velmi důležitý prvek, který udržuje předepsaný tlak v pneumatikách. V pneuservisu Dušička měníme ventil při každém zásahu na pneumatice.

· Dotahování pneumatik momentovým klíčem

V pneuservisu Ventilek a Dušička dotahujeme a kontrolujeme šrouby pomocí momentových klíčů. Důvodem je především vaše bezpečnost.  

Zaujaly jsme vás

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přezutí pneumatik a nacházíte se na Praze 5, 6, 7 neváhejte nás kontaktovat.   

Nejnovější články

Kdy vyrazit na dovolenou na Kanárské ostrovy?

Nejlepší doba na návštěvu Kanárských ostrovů závisí na vašich preferencích a tom, co od dovolené očekáváte. Kanárské ostrovy mají...
21.09.2023

Krása Františkových Lázní

Františkovy Lázně, perla západočeských lázeňských měst, oslní nejen svou krásou, ale také bohatou historií a léčebnými schopnostmi....
26.08.2023

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.




Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace