Nábytek Star – trochu jiný obchod s nábytkem

11.02.2013

Eshop Nábytek Star je v dnešní době trochu jiný internetový obchod s nábytkem než je běžné. V čem se tedy náš obchod liší? Především se lišíme přístupem k zákazníkovi, nesnažíme se nabízet kvanta zboží, které jsme viděli jen v katalogu, ale nabízíme pouze to, co skutečně známe.

Co tedy nabízíme a co teprve chystáme?

V současné době náš eshop nabízí dvě hlavní skupiny zboží a několik doplňkových.

  • Kancelářské židle a křesla – jedná se o hlavní skupinu zboží v našem obchodě. Nenabízíme stovky různých židlí, ale vybraný sortiment židlí, jejichž kvalitu a funkčnost máme ověřenu. Kancelářské židle doplňují samozřejmě i kancelářská křesla, konferenční židle a různé příslušenství a doplňky.
  • Sedací pytle – sedací pytle jsou druhou hlavní skupinou našeho sortimentu. Opět nabízíme prověřené sedací pytle, které jsme měli možnost sami  si „osedět“.  Sedací pytle jsou vhodným doplňkem od interiéru, jako je dětský nebo obývací pokoj, ale skvěle poslouží např. i v čekárnách dětských lékařů.

Tento přístup, kdy skutečně víme, co prodáváme, zajišťuje našim zákazníkům kvalitní péči a spokojenost s kvalitou sortimentu. Samozřejmě nabídku kancelářských židlí i sedacích pytlů průběžně rozšiřujeme a chystáme se přidat další produkty pro Váš interiér. Už nyní máme v nabídce příslušenství jako podložky pod židle pro ochranu podlahy nebo kvalitní kovové věšáky.

Věříme, že náš postoj se odrazí především v kvalitě služeb a spokojenosti zákazníka, který se k nám bude vždy rád vracet.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace