Kočárky a pelíšky pro psy a kočky

05.11.2013

Trendem několika posledních let se stává používání kočárků pro zvířata. Kočárky nacházejí své uplatnění nejen jako pomoc při přepravě starších nebo nemocných psů a koček. Své uplatnění najdou kočárky pro psy a kočky také na výstavách. Obvzláště při špatném počasí ochrana psa nebo kočky v kočárku pomůže předejít zmaření několika hodin přípravy vašeho miláčka na výstavu. Kupodivu i v dnešní době je pomněrně velký problém sehnat kvalitního výrobce kočárků pro psy a kočky. V ČR je možno za přijatelnou cenu a v přijatelné kvalitě  sehnat prahticky pouze výrobky firmy Innopet. Nejoblíbenější kočárek pro psy, který lze použít také jako kočárek pro kočku je kočárek Innopet Comfort Efa.

 

Kočárek pro psy Comfort EFA

 

Tento kočárek pro psy a kočky můžete zakoupit zde: http://mypet.cz/kocarky-pro-psy/43-kocarek-pro-psy-comfort-efa.html

V internetovém obchodě MyPet.cz samozřejmě najdete i další modely kočárků pro psy a kočárků pro kočky a to zde: http://mypet.cz/25-kocarky-pro-psy

Kromě kočárků pro psy a kočky vám internetový obchod nabídne i široký sortiment modelů a barev pelíšků pro psy a pelíšků pro kočky.

Najdete zde prakticky celý sortiment pelíšků pro psy a pelíšků pro kočky českého výrobce Ilovepets. Všechny nabízené modely jsou šity po objednání na zakázku, takže je možno si domluvit ušití i různě modifikovaných pelíšků.

 

 Pelíšek pro psy

 

Velmi oblíbeným pelíškem pro psy, který slouží zároveň jako zdravotní pomůcka je ortopedická matrace pro psy. Je velmi vhodná pro starší psy s poruchou pohybového aparátu. Ortopedické matrace pro psy se vyrábí pro všechny velikosti psů. Jedná se o velmi oblíbenou pomůcku u chovatelů psů.

Velký výběr pelíšků pro psy a pelíšků pro kočky nejdete zde: http://mypet.cz/57-pelisky-pro-psy 

Doufáme, že si vyberete kočárek pro psa nebo kočku, či pěkný a pohodlný pelíšek, ke spokojenosti ne jen vaší, ale i ke spokojenosti vašeho psa nebo kočky.

Nejnovější články

Slevové kupóny

Nejspíš pro vás nebude novinkou, že nakupování na internetu je výhodnější než nakupování v kamenných obchodech. Internet vám dává...
30.10.2021

Sportem ke zdraví

Asi už jste to někdy slyšeli - aby vaše tělo prospívalo a vy byli v dobré fyzické kondici, je potřeba s tělem hýbat - ideálně pomocí...
26.10.2021

Navštivte nás na FB

Ahoj, něco sem píšu a zkouším, jak bude vypadat padding a line height.


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace