Nejběžnější pouzdra na mobil

21.03.2013

V současné době jsou nejvíce žádané na trhu dotykové telefony, které se mohou při manipulaci poškodit. To především souvisí se složitějším ovládacími prvky a zajímavým úzkým tvarovým řešením. Proto když si pořizujete jakýkoliv moderní telefonní přístroj, myslete i na jeho ochranu. Pořiďte si k němu i pouzdro na mobil. To se prodává hned v několika provedeních. Některé pouzdra na mobil jsou vyrobeny z pravé či syntetické kůže, jiné zase z odolné látky nebo silikonu. Skoro všechny disponují konformním zavíracím klipem , k němuž seženete další výbavu, jako je opasek k držáku.

Kožená pouzdra na mobil mají praktický systém, díky kterému snadno vyjmete a opět zasunete váš telefonní aparát do obalu. Navíc některé kolekce jsou opatřeny jinými skvělými vychytávkami, kromě toho vynikají zdobnými vyřezávanými ornamenty či báječným prošitím. Mezi nimi najdete i modely s měkkou vnitřní podšívkou, která dokonale chrání váš mobil před nenadálými nehodami i vlivy počasí. Všechny kožená pouzdra dodávají nejednomu majiteli fantastický pocit výjimečnosti, elegantnosti a stylovosti. Ty jsou k dostání v  ;pestré paletě barev.

Pouzdra na mobil z látky mají zavírání na suchý zip a zároveň jim nechybí ani speciální kapsička na zip. Vyznačují se vysokou pevností a komfortností.
Silikonová pouzdra na mobil se vyrábí přesně na míru danému typu telefonu. Jde o impozantní doplněk, který dominuje praktičností, protiskluzovými vlastnosti a originálním designem. Vedle standardních barevných odstínů se dodává také v sytých nebo pastelových tónech.
Gelová pouzdra na mobil se zhotovují, jak samotný název napovídá z kvalitního gelového materiálu, jenž co nejpřesněji kopíruje křivky přístroje. Tento obal má speciální otvory pro tlačítka, fotoaparát a nabíječku, a proto nemusíte ztrácet čas vyndáváním telefonu z pouzdra. Můžete jej nosit třeba v kapse nějakého oblečení.

Nejnovější články

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Architektura 21. století: Spojení inovace a udržitelnosti

21. století přineslo do světa architektury zcela nový pohled, spojující inovace, technologický pokrok a udržitelnost. Architekti se dnes...
01.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace