Nejvyšší čas pro koupi letní dovolené

22.02.2018

Před mnoha lety začaly nízkonákladové aerolinky používat model "čím dříve je letenka koupena, tím je levnější", tentýž princip převzaly cestovní kanceláře pro prodeje svých zájezdů a model úspěšně funguje. Prostě proto, že na takovou nabídku lidé slyší a spousta termínů pro dovolenou v létě 2018 je již teď vyprodaných.

Tisíce zájezdů na www.mojedovolena.online

Cestovní agentura ENELEN má aktuálně ve své nabídce více než 4 miliony zájezdů českých, německých a rakouských cestovních kanceláří (z toho více než 150 tisíc first a last minute), které nabízí jak prostřednictvím svého portálu  mojedovolena.online pro klienty z celé České republiky, tak i ve své kamenné pobočce v Kroměříži (Kovářská 127/23 - vstup z Riegrova náměstí). Prostřednictvím portálu mojedovolena.online si klient může zakoupit zájezdy do celého světa z pohodlí domova, cestovní agentura ENELEN se postará o všechny náležitosti ve smyslu "Vy cestujte, my se postaráme".

Plánujete-li tedy letní dovolenou pro rok 2018, neváhejte navštívit cestovní agenturu ENELEN v Kroměříži, nebo její portál mojedovolena.online, překvapí Vás obrovská nabídka pobytových a poznávacích zájezdů, zvýhodněných zájezdů pro seniory 50+ a dotovaných zájezdů pro seniory 55+, zájezdů za sportem (NHL, Liga Mistrů, F1, Mistrovsví světa v hokeji atd.). To vše od ověřených cestovních kanceláří, které splňují veškeré zákonné povinnosti a za jejich ceny. 

Mezi další služby cestovní agentury ENELEN patří cestovní pojištění od Evropské pojišťovny, rezervace letenek, hotelů a automobilů po celém světě, individuální plánování soukromých i služebních cest včetnš významných veletrhů.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace