Ubytování nedaleko Zlína

01.05.2013

Zlín je atraktivní lokalita, kde lze poznat mnoho nových a zajímavých míst. Samotné město Zlín je úzce spojeno s Tomášem Baťou, naším velmi známým a úspěšným podnikatelem. I okolí Zlína má svým návštěvníkům co nabídnout. Hned v blízkosti Zlína se nachází krásná Zoologická zahrada Lešná. Od Zlína je i nedaleko k místním horám a kopcům, takže i příznivci aktivnějšího odpočinku mají možnost pořádání nejrůznějších výletů.

Ubytování v Trnavě

Chystáte-li se navštívit tuto oblast, jistě vás budou zajímat možnosti ubytování. Moderní, hezký a v nedávné době zrekonstruovaný penzion Hostinec Na rozcestí nabízí ubytování Zlín, ve kterém je vše, co si lze pro tento typ ubytování přát. Ubytování lezí v obci Trnava, které leži na úpatí Vizovických vrchů.Z této vesničky rovněž  ní není daleko do města Zlína. Ubytování leží v klidné oblasti, je rodinného typu a pro zájemce je zde i možné objednat stravu. Neváhejte nás tedy kontaktovat a informujte se o volných termínech ubytování.

Svatby Zlín

Sehnat pro oko hezké, pro organizaci spolehlivé a pro všechny hosty příjemné místo pro konání svatby není jednuduchá záležitost. Náš hostinec však nabízí možnost pořádání svateb již delší dobu, takže dobře víme, jak celou situaci uchopit. Svatby Zlín v Hostinci Na rozcestí jsou vždy krásné, dojemné, veselé a nezapomenutelné.

Nejnovější články

Dovolená s malým dítětem

Možná patříte mezi čerstvé rodiče, kteří v předstihu řeší, kam spolu se svou malou ratolestí vyrazí letos na dovolenou. Ačkoli...
30.01.2023

Prémiové olivové oleje dovedou vykouzlit skutečně rozmanité menu

Nenakupujte je v supermarketech, tady totiž ani nejsou k mání! Olivové oleje s přídomkem extra panenský, které jsou pečlivě...
13.03.2022

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.Případně využijte možnosti publikovat článek přes portál PayPost.cz.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace