Bio matrace regeneruje organismus a léčí rakovinu

13.06.2013

Bio matrace je nový způsob léčby rakoviny, regeneruje organismus, pomáhá při detoxikaci i po operačních zákrocích uzdravovat organismus a navrací mu síly. Bio matrace, neboli Bio-Mat dokáže zajistit plnohodnotně zdravý spánek, zároveň však léčí a celkově regeneruje organismus. Přírodní Bio Matrace je schválenou zdravotní pomůckou dopomáhajíc regeneraci organismu. 

Nová technologie přírodní Bio Matrace kombinuje příznivé účinky tří přírodních drojů:

  1. Dlouhovlnného infračerveného záření o vlnové délce 8 až 12 mikronů.
  2. Elektricky nabitých aniontů.
  3. Krystalů přírodního ametystu pro jejich uklidňující účinek a schopnost zesilovat frekvenci infračerveného záření až nad 30 mHz.

Biomat představuje pokročilou termoterapii pomocí světla v daleké infračervené oblasti, které proniká tělem do hloubky 15cm. Biomat pomáhá obnovit homeostázi prostřednictvím zlepšení teploty tělesného jádra.

Biomatrace má tři hlavní teplotní nastavení:

Nízká teplota (zelená) 35 C - 40 C, optimální nastavení pro celonoční vystavení léčebným účinkům záporných iontů.

Střední teplota (žlutá) 41 C - 60 C, ideální doplněk akupunktury, masážní terapie, prevence onemocnění a relaxace.

Vysoká teplota (červená) 61 C - 70 C, toto nastavení představuje saunu s dalekým infračerveným zářením! Rychlá a hloubková detoxikace, úleva od bolesti a uvolnění svalů, první pomoc při omrzlinách a rehabilitace po sportu.

Biomatrace je úspěšná při boji s rakovinou

Termoterapie Bio-Mat stimuluje aktivitu enzymů. Při zvýšení teploty tělesného jádra o 1°C dochází k nárůstu aktivity enzymů až o 40%. Při vystavení vysokým teplotám začnou všechny zdravé buňky produkovat HSP, tedy protein teplotního šoku , který je hlavním prvkem v boji proti rakovině. Termoterapie Biomat dále zvyšuje produkci „endorfinu“ a stimuluje imunitní systém a aktivitu „T-buněk“ a NK-buněk (tzv. „přirozených zabíječů“).

Bio-Mat je možno použít také pro zlepšení krevního oběhu a regulaci tělesné teploty u pacientů ležících na lůžku po úrazech, operacích či ochrnutí, nebo jako doplněk jakékoliv jiné terapie.

Nejnovější články

Ideální snídaně pro sportovce: Klíč k maximálnímu výkonu

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne, a to zejména pro sportovce, kteří potřebují dostatečnou energii a živiny pro...
22.05.2024

Oslava lásky: Trvalá podstata Dne svatého Valentýna

Každý rok 14. února lidé po celém světě oslavují lásku a náklonnost při Dni svatého Valentýna. Je to den plný romantických gest,...
19.02.2024

Navštivte nás na FB

Chcete mít odkaz na váš web na Facebooku?


Chcete publikovat článek?

Pro publikování vašeho článku využijte kontaktní formulář, kde se dozvíte i cenu za zveřejnění.


Magazín o bydlení

Navštivnte magazín zaměřený výhradě na bydlení, architekturu a stavebnictví. I zde je možnost publikování vašeho článku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace